KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899505
nr 1389 9505
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:55:42
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström